Oral-B Pilli Diş Fırçası Pro-Expert İnceleme

Ağustos 25, 2022
Pilli Diş Fırçası Yedek Başlık

Oral-B Pilli Diş Fırçası Pro-Expert İnceleme

Konforlu ve huzurlu bir hayat yaşayabilmemiz için sağlımıza dikkat etmeliyiz. Sağlığımıza dikkat ederken diş ve diş etlerimizin bakımını ihmal etmemeliyiz. Günde en az 2 kere diş fırçalamak diş sağlığımız için tavsiye ediliyor. Günlük yaşam rutinimize göre diş fırçalama sayımız dahada artabilir.

Diş fırçalama alışkanlığı çocuk yaşlarda edinilen bir davranış olup her çocuk için bu davranışı edinme yöntemi farklı olabiliyor. Çocuğa diş fırçalama nasıl öğretilir ve diş fırçalama alışkanlığı nasıl kazanılır sorusunun cevapları arasında şarjlı diş fırçaları ilk kullanılan yöntemler arasında geliyor. 

Pilli Diş Fırçası ilk olarak Oral-B Pro-Expert Pulsar Titreşimli Diş Fırçası ile piyasaya sunuldu. Pilli diş fırçası kullananlar tarafından çok beğenilmesede manuel diş fırçalarının yerine otomatik bir diş fırçası kullanılması ihtiyacı olduğunu gün yüzüne çıkardı. Pilli Diş Fırçası Fiyatları normal diş fırçalarından biraz daha pahalı olsada sağladığı kolaylık pilli diş fırçalarını tercih sebebi yaptı. Pilli diş fırçası çocuklar için kullanılmalı sorusu ebeveynler tarafından en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Pilli Diş fırçası ömrü

Pilli diş fırçası ömrü kullanım sıklığına göre, kullanılan diş fırçası yedek başlığına ve hatta kullanılan diş macununa göre değişebilir. Kullanım sıklığı ve diş macunu kılları deforme edebilir. Ayrıca haddinden fazla baskı uygulamak hem diş etlerinize hemde diş fırçanızın motorlarına zarar verebilir. Fırçasız kıl teknolojisi ile üretilen yumuşak diş etlerine zara vermeyen diş fırçası başlığı tercih etmek daha iyi olacaktır.

Her zaman orijinal Oral B diş fırçası başlığı veya ibrush diş fırçası başlığı kullanın.

Diş fırçası ve diş macunu sektöründe lider markalarından olan Oral B tarafından piyasaya sürülen en ucuz pilli diş fırçası Oral B Pro Expert Pilli Diş Fırçası olarak karşımıza çıkıyor. 

Oral B Pro Expert Precision Clean Pilli Diş Fırçası yorumları genellikle iyi. Oral B pilli diş fırçası geleneksel manuel diş fırçalarına göre diş plaklarını çok daha kolay ve etkili temizliyor.

Oral B Pilli diş fırçasına hangi pil kullanılır.

Oral B Pro Expert Precision Clean kullanım süresi pilin ömrüne göre kullanım süresi değişiyor. Oral B Pro Expert Precision Clean 2 adet AA pil ile çalışıyor. Duracell şarj edilebilir veya normal pil kullanım süresini artıracaktır. Kullanılan ucuz piller şarjlı diş fırçanıza zarar verebilir. Günde iki kere sabah akşam dişlerinizi fırçalarsanız, 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Oral B Pro Expert Precision Clean kullanırken dikkat etmeniz gereken dişlerinize fazla bastırmamak. Otomatik bir şiddet algılayıcı olmadığı için bastırdığınızda durmayacak ve diş fırçası motorlarına zarar verebilir.

Oral-B Pro-Expert Precision Clean Pilli Diş Fırçası resmi sitesinde ayrıntılı incelemek için tıklayın...

Oral-B Pro-Expert Precision Clean Pilli Diş Fırçası yedek başlık almak için tıklayın....Yorumlar

Güzel beyendim

Çocuğum için almayı düşünüyordum yazınızı okudum güzel bir inceleme fakat orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağız.

Görüşünü yaz